Чим я можу допомогти?

 • Iнформаційний куратор

  Потрібно періодично публікувати та оновлювати інформацію про тваринок, які шукають дім на сайті GLadPet.

  У притулків дуже багато турбот і вони не встигають приділяти належну увагу оновленню інформації на нашому ресурсі. Тоді на допомогу приходить інформаційний куратор.

  Фотограф

  Потрібно періодично приїжджати в притулок та робити фотосессію тваринкам, які шукають дім, по завершенню та готовності надсилати фото кураторам. Фото потім можуть використовуватися на сайті GladPet та інших публічних ресурсах.

  Для кожного вихованця притулку створюється персональна сторінка, частиною якої є фотографії, тому допомога фотографів вкрай бажана та важлива.

  Догсітер

  Потрібно проводити час з собачками в притулку, вигулювати по території притулку, приділяти час, гладити, грати з ними, якщо володієте навиками, навчити простим командам.

  Автоволонтер

  За потреби необхідно забирати корм, воду, наповнювачі, побутові речі та доставляти в притулок.

  Також можливе термінове транспортування тварин у ветеринарну клініку.

  Майстер на всі руки

  У притулках працівниками є саме волонтери — люди, які свій вільний час проводять доглядаючи за вихованцями притулку та допомагаючи у щоденній роботі.

  Вони займаються прибиранням вольєрів та території, годують вихованців, проводять неважкі гігієнічні маніпуляції, за необхідності допомагають з ремонтом та будівництвом нових вольєрів.

  Спеціаліст по корекції поведінки собак

  Частина тварин, які живуть у притулках не соціалізовані, і дуже важко адаптуються до нової сім'ї. Причиною цього є їх не легкий життєвий шлях, життя на вулиці, насилля, психологічні травми.

  Тут потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста, який зможе підказати напрямок дресирування та соціалізації собаки.

Часті питання

Одразу прийняти свідоме рішення взяти в сім’ю хвостика — майже неможливо

Тому підписуйтесь на наші соціальні мережі, слідкуйте за новинами про тваринок, які шукають дім. Можливо, саме там ви знайдете свого майбутнього друга.